advertise

طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز | MDF رنجبر

دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

MDF رنجبر یکی از بهترین ها در طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز از جمله دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز می باشد که ۲۴ ساعته خود را در اختیار مردم کشور  خود قرار داده اند. آشپزخانه یکی از مهم ‌ترین و کاربردی ‌ترین قسمت ها در هر خانه‌ ای محسوب می شود.امروزه آشپزخانه‌‌ ها، جزو یکی از اصلی‌ ترین فضاها هستند که از نظر دکوراسیون و چیدمان، بسیار مورد توجه قرار دارند.یکی از سبک های دوست داشتنی برای یک آشپزخانه، طراحی فضا به سبک روستایی است، چرا که سبک روستایی به دلیل همخوانی اش با طبیعت و عناصر طبیعی، محیط آشپزخانه را به یک فضای گرم و دوستانه تبدیل می کند. سبک دکوراسیون روستیک (Rustic) به معنای سبک روستایی است و در واقع سبکی است که در آن از عناصر ساده، چوبی و دست‌ ساز روستایی استفاده می ‌شود. با ام دی اف رنجبر همراه باشید.


دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز | MDF رنجبر

چگونگی طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

در این قسمت از مقاله پرسنل mdf رنجبر قصد د ارند شما را با چگونگی طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز آشنا نمایند تا شما بتوانید خرید خود را وابسته به سلیقه ی خود انجام نمایید. آشپزخانه روستیک فضایی صمیمی تر، همراه با راحتی بیشتر را برای اعضای خانواده فراهم می کند. داشتن آشپزخانه ای زیبا و چشمگیر در خانه برای همه به ویژه خانم های خانه بسیار جذاب و دلپذیر خواهد بود.
ممکن است بافت این سبک بسیار ابتدایی به نظر برسد، اما ذات این سبک به این گونه است؛ سادگی سبک روستیک باعث شده است تا فضا سرشار از حس آرامش شود و بالطبع این آرامش به همه افراد خانه نیز منتقل شود.
اگر به دنبال الهام گرفتن از ایده های آشپزخانه های روستیک هستید، به شما اطمینان می دهیم که به جای درستی آمده اید. در ادامه مقاله ی کابینت آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز MDF رنجبر ایده های دکوراسیون داخلی به سبک روستیک را ارائه می دهیم.


لوازم خانگی آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

در واقع لوازم خانگی آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز همان آشپزخانه در روستا می باشد. نکته بسیار مهم این است که وسایل مدرن را با جذابیت های فراوان در دنیای قدیم ترکیب کنید و زیبایی و جذابیت منحصر به فردی را به محیط ببخشید. برای داشتن ظاهری اصیل تر باید به عقب برگردید و مد های بی نظیر از یاد رفته قدیم را دوباره زنده کنید. امروزه تولید کنندگان مدرن، مد های از یاد رفته را به گونه ای می سازند که با طراحی روستایی خانه شما کاملا مطابقت داشته باشند.
به عنوان مثال قسمت بالایی اجاق گاز شما ممکن است از یک نوع چینی براق سفید ساخته شده باشد و یا دارای یک صفحه چدنی باشد. تلفیق سبک روستایی در زندگی مدرن امروز به نحوی است که انتخاب یخچال شما می تواند کاملا جدید باشد، اما مانند دهه ۱۹۵۰ به نظر برسد. همچنین می توانید یک یخچال استاندارد را انتخاب کنید و کابینتی را برای آن در نظر بگیرید، به گونه ای که ظاهر آن چوبی به نظر برسد و شما را به هدفتان نزدیک تر کند.

آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز | MDF رنجبر

ساخت مبلمان و میز ناهار خوری آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز| MDF رنجبر

مبلمان و میز ناهار خوری آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

دکوراسیون هر منزل وابسطه به نوع چیدمان وسایل قدیمی و جدید آن باشد که در این قسمت از مقاله پرسنل حرفه ای شرکت mdf رنجبر قصد دارند شما را با نوع چیدمان مبلمان و میز ناهار خوری آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز آشنا نمایند.
مبلمان یک عنصر اصلی در طراحی آشپزخانه ها به سبک روستیک در شیراز است و یک فرصت عالی برای تکمیل این سبک نیز به شمار می رود. مانند بسیاری از جنبه های دیگر طراحی روستایی، چوب در این دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از گزینه های محبوب در میان علاقمندان به این سبک، یافتن مبلمان ساخته شده از چوب می باشد.
استفاده از کنده درخت برای بسیاری از خانه های ییلاقی گزینه بسیار مناسبی است، اما ممکن است برای بعضی از سلیقه ها بیش از اندازه روستایی به نظر برسد.
در سبک روستایی میز ناهار خوری شما باید ساده و محکم باشد و یک میز مزرعه ساخته شده از چوب کاج سنگین یک انتخاب عالی است. تخته های پهن چوبی کف زمین، تیرک های چوبی سقف، کابینت چوبی به سبک قدیمی، صندلی های قدیمی و لوسترها و همه این مصالح فوق العاده چوبی، روح طبیعت را به داخل دکوراسیون آشپزخانه می آورد.


رنگ های روستیک در طراحی آشپزخانه در شیراز

در این قسمت از مقاله ام دی اف رنجبر قصد داریم تا شما مخاطبان عزیز را با رنگ های روستیک در طراحی آشپزخانه در شیراز آشنا نماییم.
به طور کاملا سنتی، پالت رنگ روستایی شامل پرتقالی، قهوه ای، زرد، سبز و آبی است. نکته اصلی در انتخاب رنگ ایده آل برای آشپزخانه شما این است که اطمینان حاصل کنید که یک حس خوب و گرم را به شما منتقل می کند.
اکثر آشپزخانه ها برای اضافه کردن جذابیت های روستایی روی رنگ زرد و آبی روشن تاکید می کنند، در حالی که برخی دیگر از آشپزخانه های روستیک تمایل بیشتری به رنگ قرمز تیره و پرتقالی دارند. از رنگ های مواد طبیعی مانند سنگ ، ماسه و خاک رس به عنوان عناصر الهام بخش استفاده کنید.
پالت رنگی روستیک عاری از رنگ های تند و براق است و در عوض شامل رنگ های متنوع و لطیف از دنیای طبیعی است؛ منظور از رنگ های طبیعی، رنگ پوست درختان، سنگ و خاک است. هنگام انتخاب رنگ باید فضای آشپزخانه را نیز در نظر بگیرید، چرا که چوب های به رنگ روشن یک فضای کوچک را بزرگ تر جلوه می دهند و چوب های به رنگ تیره نیز موجب بسته تر به نظر رسیدن فضا می شوند.


| MDF رنجبر

سینک ظرفشویی در آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

اگر واقعا تمایل دارید تا با انتخاب نوع طراحی خود همه را حیرت زده کنید، پیشنهاد ما به شما طراحان ام دی اف شیراز در شیراز می باشد. در این قسمت از مقاله قصد داریم شما را با سینک ظرفشویی در آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز به صورت کامل آشنا نماییم. در آشپزخانه خود به یک سینک ظرفشویی روستایی نیاز دارید. بسیاری از سینک های روستایی، سینک های تک لگنه بزرگ و ساده هستند. تفاوت آن ها قسمت جلویی آن ها است که بسیاری از مالکان خانه ها آن را می پسندند. سینک های معمولی مقداری عقب تر از لبه کانتر هستند، اما سینک روستایی از آن جلوتر هستند و باعث می شود افراد کوتاه قد تر و کودکان دسترسی راحت تری به آن داشته باشند.
اگر سینک روستایی سرامیکی یا چینی انتخاب کنید، برای انتخاب رنگ گزینه های زیادی پیش روی شما است. این سینک های بزرگ و عمیق برای حمل بار زیادی از ظروف بسیار کارآمد هستند. سینک ظرفشویی در این سبک از موادی مانند گرانیت، سنگ صابون، آهن و مس ساخته می شود و همچنین این سینک ها در سبک های دیگر آشپزخانه نیز به طور فزاینده ای محبوب هستند.


روشنایی در آشپزخانه ها به سبک روستیک در شیراز

از آن جا که طراحی به سبک روستایی در شیراز به شدت با طبیعت و عناصر آن پیوند خورده است، آشپزخانه شما باید تا آن جا که ممکن است دارای نور طبیعی باشد. نورگیرها می توانند راهی موثر برای دستیابی به این هدف باشند، اما در عین حال می توانند از جذابیت روستایی فضا نیز بکاهند و تاثیر منفی بر آن بگذارند. بهترین روش برای ورود نور طبیعی به درون آشپزخانه های روستایی پنجره های بزرگ و یا پنجره های شاه نشین است.


پنچره مناسب و وسایل روشنایی در آشپزخانه ها به سبک روستیک

پنچره مناسب و وسایل روشنایی در آشپزخانه ها به سبک روستیک به دلایل مختلف می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
پنجره های شاه نشین وسعت اتاق را افزایش می دهند و همچنین نور طبیعی بیشتری به وسیله این پنجره ها وارد اتاق ها می شود و با توجه به موقعیت قرار گیری پنجره ها، نور خورشید از زوایای مختلف می تواند به محیط داخلی خانه تابیده شود.
وسایل روشنایی مانند شمعدان ها، لوستر ها و یا روشنایی های سفارشی به شکل شاخ گوزن نیز از گزینه های تاثیر گذار در نورپردازی آشپزخانه به سبک روستایی هستند.


صنایع چوب و MDF برادران رنجبر

مواد طبیعی در آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز

شرکت ام دی اف دارای بهترین پرسنل طراحی دکوراسیون در شیراز می باشند که در این قسمت خواهان آشنا نمودن شما با مواد طبیعی در آشپزخانه به سبک روستیک در شیراز می باشند. جذابیت روستایی همه چیز به حفظ ظاهر طبیعی آن بستگی دارد. به همین دلیل کفپوش هایی از جنس چوب سخت و طبیعی نسبت به کفپوش های مصنوعی بسیار مناسب تر هستند. علاوه بر چوب، از مواد طبیعی دیگر نیز استفاده کنید تا طرح روستایی شما به صورت دایره ای کامل شود. سنگ انتخابی عالی برای کانتر (پیشخوان) آشپزخانه شما است و تنوع رنگ و الگویی فراوان برای انتخاب وجود دارد. فرفورژه نیز با ظاهر روستایی متناسب است، بنابراین بخشی از آن را می توان با قفسه های گلدان، قفسه های کتاب آشپزی و یا قفسه های نان به طراحی آشپزخانه اضافه کرد. اگر می خواهید خانه ای به سبک روستایی داشته باشید، سفال و خشت قرمز مایل به قهوه ای نیز گزینه مناسبی برای کمک به این سبک از طراحی است.


چوب های سخت در آشپزخانه های روستیک در شیراز

شرکت mdf رنجبر یکی از بهترین طراحان چوب های سخت در آشپزخانه های روستیک در شیراز می باشد که نسبت به مردم کشور خود احساس مسئولیت کرده و با ارائه نمودن مقالات قصد دارد تمام مشتریان خود از شیراز را قبل از طراحی با انواع کابینت و دکوراسیون های داخلی آشنا نماید.
در مجموع رنگ چوب جزو مواردی است که زیبایی خاصی به خانه می‌بخشد و حس طبیعی بودن در فضای خانه را به وجود می‌آورد، اما در خانه‌های روستیک چوب به خودی خود نقش بزرگی را بازی می‌کند.
چوب گردو، توسکا و گیلاس همه چوب هایی هستند که در یک آشپزخانه روستایی خواهند درخشید، اما هیچ کدام جذابیت طراحی روستایی بیشتری نسبت به کاج ندارند.
چوب‌های کاج، بلوط و گردو از جمله چوب‌ هایی هستند که رنگ طبیعی آن ‌ها بسیار زیبا بوده و نیازی به تغییر در ساختار آن‌ها نیست.
کفپوش خانه که از چوب درخت کاج ساخته شده است، می تواند از رنگ قهوه ای تیره تا نارنجی تیره باشد؛ همچنین کاج گزینه ای عالی برای کابینت، میزهای قصابی (تخته ساطوری) و یا جزیره های آشپزخانه است.
هنگامی که صحبت از جذابیت روستایی می شود، چوب کاج بهترین گزینه برای ارز اندام است.


آوردن طبیعت بیرون به خانه ها از طریق دکوراسیون به سبک روستیک در شیراز

از آن جا که طراحی روستایی اغلب با منطقه ای که در آن زندگی می کنید هماهنگ است، آوردن فضا و عناصر بیرونی راهی عالی برای افزودن جذابیت روستایی به آشپزخانه شماست.
کابینت های ساخته شده از چوب اطراف خانه و منطقه خود را در نظر بگیرید؛ در صورتی که انتخاب شما درست باشد، قطعا انتخاب برای کفپوش های چوبی خانه تان نیز همین گزینه است.
اگر آشپزخانه شما منظره خوبی از گل ها و گیاهان خارج از خانه دارد، سعی کنید رنگ داخلی خانه را هم با رنگ گیاهان بیرون از خانه مطابقت دهید تا به این وسیله جلوه بی نظیری ایجاد کنید.
ممنون از اینکه تا به اینجای کار ما را دنبال کردید و امیدواریم که بتوانید آوردن طبیعت بیرون به خانه ها از طریق دکوراسیون به سبک روستیک در شیراز را به طور کامل توانسته باشیم به شما ارائه کنیم.

ژ 1-191

آشپزخانه قلب خانه شماست. به همین دلیل دکوراسیون آن بسیار مهم است. اولین مرحله برای چیدن دکوراسیون آشپزخانه و کابینت آشپزخانه دانستن جزئیات و شناخت انواع سبک کابینت آشپزخانه می باشد.

ژ 1-190

سبک دکوراسیون داخلی مدیترانه ای با رنگ و بافت هیجان انگیز شادترین و جسورانه ترین سبک برای دکوراسیون منزل است. در این سبک تلفیق رنگ ها و بافت ها حرف اول را می زند.

ژ 1-189

خاص ترین خدمات طراحی آشپزخانه مدرن در شیراز در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت به شما عزیزان شیرازی تقدیم می گردد تا از هر نظر اطمینان داشته باشید هیچ مشکلی را پیش رو نخواهید داشت.

ژ 1-188

حتما نام سبک‌های مختلف از یک آشپزخانه کلاسیک را شنیده‌اید از قبیل رستیک، فرانسه و غیره. آشپزخانه‌ی کلاسیک شامل شکل‌های دکوری بیشتر، مانند تاج‌ها، شیشه‌ها و درب‌های کار شده است.

ژ 1-186

آشپزخانه یکی از مهم ‌ترین و کاربردی ‌ترین قسمت ها در هر خانه‌ ای محسوب می شود. امروزه آشپزخانه‌‌ ها، جزو یکی از اصلی‌ ترین فضاها هستند که از نظر دکوراسیون و چیدمان، بسیار مورد توجه قرار دارند.

ژ 1-185

از بهترین جنبه های طراحی دکوراسیون داخلی و کابین آشپزخانه به سبک ساحلی ایجاد احساس آرامش می باشد که بایستی سبب شود تا سختی ها و مشغله های کاربران را برای گذران تعطیلات با القای آرامش از ذهن خارج کند.

ژ 1-184

یکی از المان های مهم آشپزخانه کابینت ها می باشند. کابینت کلاسیک یکی از کابینت های چوبی می باشد که ظاهر لوکس و جذابی دارند و روی چوب آنها حکاکی ای تزئینی و زیبایی دیده می شود.

ژ 1-183

امروزه اکثر بخش های دکوراسیون داخلی منزل از ورق های MDF ساخته می شوند استفاده از این ورق ها به دلیل قیمت مناسب و تنوع بالا بسیار پر طرفدار هسنتد و ظاهر چشم نوازی دارند.

ژ 1-182

استفاده ورق های MDF هایگلاس امروزه به یکی از پرطرفدار ترین متریال های دکوراسیون داخلی ساختمان تبدیل شده است. ورق های هایگلاس به دلیل ظاهر زیبایی که دارند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل می بخشند.

ژ 1-181

فچوب یکی از متریال های اصلی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل می باشد، استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی از قدیم رایج بوده است و در قسمت های مختلف خانه مورد استفاده قرار می گرفته است.

ژ 1-180

چوب مصنوعی امروزه یکی از متریال های رایج مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. چوب مصنوعی می تواند ظاهر چوبی و کلاسیک را با قیمتی مناسب تر از متریال چوب طبیعی برای شما فراهم کند.

ژ 1-178

طراحی و ساخت انواع کمد دیواری در شیراز با توجه به دکوراسیون منزل شما و بودجه شما برای کمد دیواری منزل با بهترین کیفیت ساخت و بهترین متریال توسط تیم دکوراسیون MDF رنجبر

ژ 1-177

میز تلوزیون یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون داخلی خانه به حساب می آید. در انتخاب رنگ میز تلوزیون بایستی رنگ کلی دکوراسیون و هماهنگی با مبلمان منزل را مد نظر قرار دهید.

ژ 1-8

طراحی، اجرا و نصب کابینت هایگلاس در شیراز با طرح ها رنگ های متنوع توسط تیم MDF با بهترین ورق های گلاس در شیراز و با استفاده از بهترین دستگاه ها و افراد متخصص در این زمینه انجام می گردد.

ژ 1-7

نصب کابینت ام دی اف آشپزخانه امری ساده در عین حال نیازمند دقت و تجربه است. توجه به محل نصب، نوع ورق استفاده شده در ساخت کابینت MDF از مواردی است که برای نصب کابینت باید به آن توجه نمود.