رنگ های مختلف کابینت MDF در شیراز

کابینت MDF در شیراز  | صنایع چوب و MDF برادران رنجبر

بهترین رنگ کابینت MDF در شیراز

کابینت های زیبا در قالب های مدرن، کلاسیک و نئو کلاسیک که در هزاران رنگ و طرح جذاب در نمایشگاه های کابینت مشاهده می‌کنید همگی کابینت ام دی اف هستند که به شکل های متفاوتی در آمده اند. اما در این بین اگر بخواهیم به بهترین رنگ کابینت ام دی اف نگاهی داشته باشیم می‌توان به چند رنگ جذاب اشاره کرد. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم این رنگ های محبوب و پرفروش را به شما معرفی کنیم، امروزه در میان محصولات متنوع کلاسیک و مدرن رنگ سفید محبوب ترین و پرفروش ترین محصول است. در واقع در سبک مدرن کابینت های گلاس سفید محبوب ترین رنگ است و در سبک کابینتهای کلاسیک هم رنگ سفید بیشترین درخواست را میان مشتریان دارد.


کابینت ام دی اف سفید در شیراز

ابتدا می‌خواهیم در مورد کابینت ام دی اف سفید صحبت کنیم و معایب و مزایای این رنگ را به شما بگوییم. رنگ سفید القای حس تمیزی و پاکی را همراه خود دارد و به راحتی قابل تنظیف است. کابینت هایگلاس سفید نور طبیعی محیط را انعکاس می‌دهد و در نتیجه نور در فضای آشپزخانه به درستی منعکس شده و باعث روشن تر شدن آشپزخانه شما می‌شود. همچنین رنگ سفید این مزیت را دارد که باعث بزرگتر دیده‌ شدن محیط آشپزخانه می‌شود. یکی دیگر از محاسن رنگ سفید قابلیت ترکیب رنگ با رنگ های متضاد است که کابینت مدرن دو رنگ را تشکیل می‌دهند در این سبک کابینت معمولاً رنگ زمینه و اصلی سفید انتخاب می‌شود. در ادامه چندی از کابینت های مدرن دو رنگ را مورد بررسی قرار می دهیم.

کابینت MDF سفید طلایی در شیراز

یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ ها ترکیب رنگ سفید و طلایی است. این ترکیب رنگ بسیار محبوب است و اکثرا در سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.
همان طور که در تصویر پایین مشاهده می کنید رنگ کابینت سفید انتخاب شده و در قسمت ستون ها و گل های منبت و معرق کاری شده از رنگ جذاب طلایی استفاده شده البته در سبک کابینت مدرن هم امکان ترکیب رنگ سفید طلایی وجود دارد و این ترکیب بسیار جذاب و دیدنی می‌شود. اگر شما برای آشپزخانه منزل خود کابینت سفید طلایی را انتخاب کردید باید به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است از ترکیب رنگ هایی استفاده کنید که در دیگر نقاط منزل از آن رنگ ها استفاده شده باشد تا زیبایی دکوراسیون آشپزخانه خود را دو چندان کنید.


کابینت ام دی اف سفید در شیراز | صنایع چوب و MDF برادران رنجبر
کابینت هایگلاس در شیراز | صنایع چوب و MDF برادران رنجبر

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای در شیراز

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای یکی دیگر از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های کابینت آشپزخانه است. این سبک جزو سه محصول پرفروش شرکت MDF رنجبر در سال ۹۸ بوده است.
در این سبک کابینت معمولا از هایگلاس سفید و رنگ قهوه ای استفاده می‌شود. به طوری که رنگ زمینه و اصلی سفید است و از رنگ قهوه ای به عنوان رنگ مکمل و دوم استفاده می شود. کابینت سفید قهوه ای انتخابی هوشمندانه است. با دقت به تصویر زیر، متوجه منظور میشوید که چرا میگوییم انتخاب این دو رنگ بسیار هوشمندانه است. چرا که اگر به رنگ دیگر وسایل هر خانه ای نگاهی بیاندازید پر است از اشیا و وسایلی که رنگ سفید یا قهوه ای دارند و با انتخاب این دو رنگ مشکلی برای ست کردن دکوراسیون آشپزخانه با مبلمان و دیگر وسایلی که در سالن پذیرایی قرار دارند نخواهید داشت.

کابینت MDF سفید مشکی در شیراز

در کابینت های مدرن دو رنگ بهتر است از دو رنگ متضاد استفاده شود.
یکی از ترکیب رنگ هایی است که هیچوقت از آن خسته نخواهید شد. پیشنهاد می‌کنم اگر میخواهید از ترکیب این دو رنگ استفاده کنید حتما هر دو رنگ های سفید و مشکی را از سمپل های گلاس انتخاب کنید و از مجموعه رنگ های براق آن! چرا که کیفیت درجه یک های گلاس باعث می‌شود دکور شما زود فرسوده نشود و براق بودن این سبک کمک می کند تا شما از دکور خود خسته نشوید.
اگر شما قصد خرید کابینت ام دی اف سفید مشکی دارید به شما پیشنهاد میکنم رنگ اصلی و زمینه را سفید انتخاب کنید چرا که موجب انعکاس نور در محیط می شود. همان طور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید کابینت ام دی اف سفید در سبک مدرن بسیار جذاب و چشم نواز است.

کابینت هایگلاس در شیراز

کابینت ام دی اف براق عمدتاً به مدل کابینت هایگلاس می‌گویند.
ورق های های گلاس در رنگ های براق کاتالوگ گسترده ای دارد. البته جا دارد به این موضوع اشاره کنیم در سبک نئوکلاسیک که از رنگ پولیشی استفاده می‌شود تم رنگی براق مشاهده می‌شود. کابینت براق در انعکاس نور بسیار تاثیر گذار هستند.
از آنجا که همه شما عزیزان با کابینت هایگلاس براق آشنایی دارید ما در این قسمت عکسی از کابینت پولیشی براق را برای شما آماده کرده ایم تا جهت آشنایی بیشتر شما با این محصول شود.
این سبک کابینت بسیار جدید است و الهام گرفته شده از براقی کابینت های گلاس و حکاکی و ابزار درب های کابینت ممبران ترکیب شده است.
یک مزیت دیگر کابینت ام دی اف براق تنظیف ساده و راحت این مدل کابینت آشپزخانه است.


کابینت ام دی اف مات

کابینت ام دی اف مات طیف رنگی بسیار گسترده ای دارد و توسط برند های مختلف داخلی و خارجی تولید می شود. جدید ترین رنگ های مات که زیبایی و محبوبیت بسیاری دارند در سمپل های گلاس هستند. این رنگ های لوکس و مدرن می‌توانند هر خانم سخت پسندی را شیفته خود کند. رنگ سفید مات در سمپل های گلاس رنگ بسیار جذابی است، تنظیف این مدل کابینت ام دی اف بسیار ساده است. کابینت ام دی اف مات در طرح های ساده و طرح دار موجود است در عکس زیر می توانید یک مدل کابینت ام دی اف مات را مشاهده می کنید.

کابینت ام دی اف طرح چوب در شیراز | صنایع چوب و MDF برادران رنجبر

کابینت ام دی اف طرح چوب در شیراز

کابینت ام دی اف طرح چوب در دو سبک کلاسیک و مدرن به دو روش مختلف تولید می شوند در طی سالیان اخیر یکی از محبوب ترین رنگها رنگ های با شباهت به رنگ چوب طبیعی بوده است. در سبک مدرن محبوب ترین این رنگ ها در سمپل فرامید و کد های ۸۰۴ و ۶۰۴ محبوب ترین این رنگ هاست و در کارهای سبک کلاسیک هم مدل کابینت روکش چوب داریم که به اسم طرح چوب هم شناخته می شود. این مدل کابینت دارای ابزار و حکاکی روی درب ها و نماهای بیرونی است که زیبایی دکور شما را چندین برابر می کند. کابینت ام دی اف طرح چوب محبوبیت روزافزونی دارد.


کابینت هایگلاس بهتره یا ام دی اف؟

اگر شما قصد خرید کابینت دارید و هنوز انتخاب خود را نکرده اید در این قسمت با ما همراه باشید. شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که کابینت های گلاس بهتره یا ام دی اف؟ همه کابینت ها از ام دی اف خام ساخته می‌شوند و جنس روکش اونها متفاوته وقتی از کابینت هایگلاس صحبت می‌کنیم دقیقا مشخصه از چی حرف میزنیم چون یک محصول مشخص و شناخته شده است اما کابینت ام دی اف خیلی کلمه کلی هستش چونکه مواد اولیه همه کابینت ها ام دی اف هستش و در سه سبک مختلف مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک طراحی و تولید می‌شود. و از نظر قیمت هم بسیار متفاوت هستند این تفاوت به دلیل متریال متفاوت از نظر جنس کیفیت طرح و حکاکی هایی است که در سبک کلاسیک و کابینت طرح چوب شاهد آن بوده ایم.
مدل های کابینت ام دی اف
مدل کابینت ام دی افکابینت آشپزخانه مدل های متنوع و بسیاری در صدها طرح و رنگ دارد که در بالا به بخشی از آن اشاره داشتیم. حال قصد داریم در زمینه طراحی کابینت ام دی اف توضیحاتی بگوییم که در mdfranjbar این طراحی به صورت رایگان برای رفاه حال شما مشتریان گرانقدر انجام می‌شود.

سخن پایانی

 به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست.. نهایت تلاش در این مقاله انجام شده تا شما عزیزان را با انواع کابینت آشپزخانه ام دی اف آشنا کنیم امیدوارم که از مطالبی که باهاتون در میان گذاشتم استفاده کرده باشید. شرکت mdfranjbarعلاوه خدمت رسانی در نمایشگاه کابینت خود گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش سه ساله به مشتریان خود عرضه می کند. همچنین طراحی سه بعدی رایگان از دیگر خدماتی است شرکت mdfranjbarبه شکل رایگان به مشریان خود ارائه می دهد. جهت هماهنگی برای بازدید کارشناسان از منزل شما می‌توانید با شماره ۰۹۱۵۰۰۵۵۱۲۴-۰۹۱۵۰۰۵۶۳۰۲ تماس حاصل فرمایید.

ژ 1-191

آشپزخانه قلب خانه شماست. به همین دلیل دکوراسیون آن بسیار مهم است. اولین مرحله برای چیدن دکوراسیون آشپزخانه و کابینت آشپزخانه دانستن جزئیات و شناخت انواع سبک کابینت آشپزخانه می باشد.

ژ 1-190

سبک دکوراسیون داخلی مدیترانه ای با رنگ و بافت هیجان انگیز شادترین و جسورانه ترین سبک برای دکوراسیون منزل است. در این سبک تلفیق رنگ ها و بافت ها حرف اول را می زند.

ژ 1-189

خاص ترین خدمات طراحی آشپزخانه مدرن در شیراز در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت به شما عزیزان شیرازی تقدیم می گردد تا از هر نظر اطمینان داشته باشید هیچ مشکلی را پیش رو نخواهید داشت.

ژ 1-188

حتما نام سبک‌های مختلف از یک آشپزخانه کلاسیک را شنیده‌اید از قبیل رستیک، فرانسه و غیره. آشپزخانه‌ی کلاسیک شامل شکل‌های دکوری بیشتر، مانند تاج‌ها، شیشه‌ها و درب‌های کار شده است.

ژ 1-186

آشپزخانه یکی از مهم ‌ترین و کاربردی ‌ترین قسمت ها در هر خانه‌ ای محسوب می شود. امروزه آشپزخانه‌‌ ها، جزو یکی از اصلی‌ ترین فضاها هستند که از نظر دکوراسیون و چیدمان، بسیار مورد توجه قرار دارند.

ژ 1-185

از بهترین جنبه های طراحی دکوراسیون داخلی و کابین آشپزخانه به سبک ساحلی ایجاد احساس آرامش می باشد که بایستی سبب شود تا سختی ها و مشغله های کاربران را برای گذران تعطیلات با القای آرامش از ذهن خارج کند.

ژ 1-184

یکی از المان های مهم آشپزخانه کابینت ها می باشند. کابینت کلاسیک یکی از کابینت های چوبی می باشد که ظاهر لوکس و جذابی دارند و روی چوب آنها حکاکی ای تزئینی و زیبایی دیده می شود.

ژ 1-183

امروزه اکثر بخش های دکوراسیون داخلی منزل از ورق های MDF ساخته می شوند استفاده از این ورق ها به دلیل قیمت مناسب و تنوع بالا بسیار پر طرفدار هسنتد و ظاهر چشم نوازی دارند.

ژ 1-182

استفاده ورق های MDF هایگلاس امروزه به یکی از پرطرفدار ترین متریال های دکوراسیون داخلی ساختمان تبدیل شده است. ورق های هایگلاس به دلیل ظاهر زیبایی که دارند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل می بخشند.

ژ 1-181

فچوب یکی از متریال های اصلی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل می باشد، استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی از قدیم رایج بوده است و در قسمت های مختلف خانه مورد استفاده قرار می گرفته است.

ژ 1-180

چوب مصنوعی امروزه یکی از متریال های رایج مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. چوب مصنوعی می تواند ظاهر چوبی و کلاسیک را با قیمتی مناسب تر از متریال چوب طبیعی برای شما فراهم کند.

ژ 1-178

طراحی و ساخت انواع کمد دیواری در شیراز با توجه به دکوراسیون منزل شما و بودجه شما برای کمد دیواری منزل با بهترین کیفیت ساخت و بهترین متریال توسط تیم دکوراسیون MDF رنجبر

ژ 1-177

میز تلوزیون یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون داخلی خانه به حساب می آید. در انتخاب رنگ میز تلوزیون بایستی رنگ کلی دکوراسیون و هماهنگی با مبلمان منزل را مد نظر قرار دهید.

ژ 1-8

طراحی، اجرا و نصب کابینت هایگلاس در شیراز با طرح ها رنگ های متنوع توسط تیم MDF با بهترین ورق های گلاس در شیراز و با استفاده از بهترین دستگاه ها و افراد متخصص در این زمینه انجام می گردد.

ژ 1-7

نصب کابینت ام دی اف آشپزخانه امری ساده در عین حال نیازمند دقت و تجربه است. توجه به محل نصب، نوع ورق استفاده شده در ساخت کابینت MDF از مواردی است که برای نصب کابینت باید به آن توجه نمود.