advertise

کابینت هایگلاس در شیراز

کابینت هایگلاس در شیراز | MDF رنجبر

همه چیز راجع به کابینت هایگلاس در شیراز

در این مقاله سعی نموده ایم به رنگ بندی کابینت های گلاس و طرح و مدل های جدید ۲۰۲۰ بپردازیم. رنگ بندی کابینت های گلاس به قدری متنوع و زیاد است که شما به راحتی می‌توانید با توجه به رنگ و نورپردازی دکوراسیون منزلتان با کمترین هزینه به دکور شیک مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. با مشاهده کاتولوگ حرفه ای رنگ بندی کابینت های گلاس و انتخاب صحیح طرح و مدل این سبک می‌توانید دکوراسیون منزل خود را دگرگون سازید. همانطور که ذکر شد رنگ بندی کابینت های گلاس بسیار متنوع است. و سمپل رنگ های بسیاری را شامل می‌شود. از های گلاس می‌توان به عنوان متریالی نام برد که در انواع رنگ های شاد و انرژیک، تولید و ساخته می‌شود. اگر به رنگ های شاد و پر انرژی مانند قرمز، زرد، بنفش و یا حتی سبز و آبی علاقمند هستید، بهترین متریال برای ساخت کابینت شما، های گلاس است.


نصب کابینت هایگلاس | MDF رنجبر
خرید کابینت های گلاس در شیراز | MDF رنجبر
کابینت های گلاس شیراز | MDF رنجبر

انتخاب رنگ کابینت هایگلاس

وقتی در مورد رنگ دکوراسیون منزل و یا حتی به صورت جزئی‌تر رنگ کابینت آشپزخانه صحبت می‌کنیم، باید به این نکته توجه نماییم که از رنگ ها به طور اتفاقی استفاده نمی‌شود. در این مطلب قصد داریم انتخاب رنگ کابینت های گلاس کمکتون کنیم. با مطالعه این مقاله میتونین دقیق‌تر متوجه شین که کابینت های گلاس چیست !
در بسیاری از موارد نتیجه انتخاب رنگ به صورت رندوم و بدون توجه به سایر وسایل منزل، بسیار خوب است. اما در اکثر موارد اگر چیزی راجع به رنگ ها نمی‌دانید و چه ترکیب‌هایی برای سبک خانه شما عالی به نظر می‌رسد، نتایج ممکن است هیچ ارتباطی با ظاهر حرفه‌ای نداشته باشد.

سمپل رنگ کابینت های گلاس

با توجه به سبک مدنظرتان با مشاهده سمپل رنگ همان سبک کابینت می‌توانید دقیق تر تصمیم بگیرید. در این مطلب قصد داریم در مورد رنگ بندی کابینت سبک مدرن (های گلاس) صحبت کنیم. در صورتی‌که کابینت کلاسیک، سبک موردنظرتان برای انتخاب دکوراسیون آشپزخانه‌تان است پیشنهاد می‌کنم مقاله رنگ‌ بندی کابینت کلاسیک را مطالعه بفرمایید. برای نمونه سعی نموده ایم در تصویر پایین سمپل رنگی که مربوط به یک برند مشخص است را در کنار کد رنگشان برای شما مهیا کنیم. تا با عنوان سمپل رنگ کابینت های گلاس بیشتر آشنا شوید. برندهای مختلف، سمپل رنگ های مختلف را تولید می‌نمایند. رنگ بندی متفاوت و همین طور طرح های متفاوت.

کابینت های گلاس رنگی

همانطور که در تصویر مشخص است، شما می‌توانید برای کابینت آشپزخانه تان، از رنگ سفید ساده استفاده نمایید و یا رنگ های دیگر با طرحی ساده و همینطور می‌توانید از طرح های مختلف نظیر طرح چوب مانند ANG۵۴۸ ، ANG۵۴۵ ، ANG۶۰۱۰ و … بهره ببرید. هدف ما این است که به شما بگوییم، تنوع طرح ورق های گلاس بالاست. دست شما در انتخاب طرح و رنگ کابینت‌تان کاملاً باز است و از این حیث، جای هیچ نگرانی‌ای نیست. تمامی طرح های بالا، وقتی که تبدیل به ورق های گلاس می‌شوند، ظاهری براق و شیشه‌ای مانند دارند. این ظاهر براق و شیشه ای مانند سبب می‌شود تا رفلکس نور در آشپزخانه وجود داشته باشد و این امر باعث می‌گردد که آشپزخانه شما، درخشان و لوکس باشد.


محبوب ترین رنگ بندی کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ بندی کابینت‌هاست. کابینت های گلاس سفید که رنگ سال کابینت به حساب می آید یکی از کاربردی ترین رنگ‌ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه به شمار می‌آید زیرا که به آسودگی با همه‌ی رنگ‌ها قابل ترکیب می‌باشد. رنگ سفید القاء کننده آرامش، صفا و آسایش است. و شما با انتخاب این رنگ به راحتی می‌توانید با بقیه وسایل آشپزخانه‌تان ست کنید.


کابینت های گلاس سفید در شیراز

استفاده از رنگ سفید درون یک فضا باعث مـی شود هم محیط بزرگتر بـه نظر برسد هم روشنایی بیشتری داشته باشد. بنابراین برای فضاهای کوچک و کم نور انتخاب ایده آلی است. سفید خالص اگر با نورهای مصنوعی نورپردازی شود سرد بـه نظر می‌رسد ولی اگر با نور طبیعی نورپردازی شده باشد گرم و جذاب می‌باشد. به منظور گرم تر شدن رنگ سفید درون محیط نورپردازی شده با نور مصنوعی نورهای قهوه ای، زرد و قرمز بـه آن اضافه می‌کنیم. این رنگ ها از کیفیت سفید نمی‌کاهند بلکه آن را گرم تر می‌کنند. همچنین علاوه بر ایده‌ی نورپردازی، ترکیب کابینت های گلاس سفید با دیگر رنگ‌ها نیز روشی مناسب است. اگر تصمیمتان برای داشتن دکور آشپزخانه‌ی سفید جدی است حتما دقت کنید کـه در ساخت کابینت ها از تناقض رنگ ها استفاده کنید. رنگ مشکی با سفید زیبایی کار را چندین برابر زیباتر نشان می‌دهد. هم‌چنین برای ایجاد تناقض رنگی در کابینت های گلاس به دلیل سمپل رنگ متنوع، دستتان باز است.


کابینت هایگلاس سفید در شیراز | MDF رنجبر

رنگ جدید کابینت های گلاس

رنگ هایی همچون طرح باران از جمله رنگ هایی بوده که در اوایل بسیار پر طرفدار بود اما با گذشت زمان در دید مشتریان خسته کننده شد و از مد افتاد. پس از طرح باران، طرح لیزری به روی کار آمد. پس از طرح لیزری هم سبک دالگالی و طرح ابر و بادی های گلاس بورس شدند. در چند وقت اخیر نیز رنگ های اکلیلی و شاینی بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. این رنگ ها هم اکنون نیز در حال استفاده می‌باشند. ولی نکته قابل توجه آنجا می‌باشد که استفاده از رنگ های ساده از ابتدا تا کنون و در آینده همیشه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
کابینت های گلاس براق یا مات؟
یکی از مهم ترین دلایلی که باعث جذابیت بالای این نوع از کابینت شده است، بازتاب نور است. سطح براق کابینت‌های های گلاس، نور را در خود بازتاب داده و باعث ایجاد فضایی روشن تر شده و همچنین فضا را بزرگتر جلوه می‌دهند. این موضوع باعث محبوبیت دو چندان آن در فضاهای کوچک شده است.

کابینت‌های های گلاس رنگ روشن، باعث بازتاب نور بیشتر و روشن‌تر شدن فضا می‌شوند. رنگ تیره این سبک کابینت کثیفی و خط و خش را سریع نشان می‌دهد اما در عین حال باعث شیک تر شدن آشپزخانه شما می شود. همانطور که گفته شد، کثیفی به راحتی با یک دستمال از روی آن پاک می‌شود اما اگر بچه کوچک در خانه دارید، این کابینت برای شما گزینه مناسبی نیست، زیرا اثر انگشت به راحتی روی آن باقی می ماند. محبوبیت کابینت های مات در سال های اخیر با افزایش چشم گیری روبرو بوده. بر خلاف کابینت های گلاس براق، کابینت های گلاس مات نور را جذب می‌کند و بازتاب نمی‌دهد، اما به این معنی نیست که باعث تاریک شدن فضای آشپزخانه شما می‌شود. جدیدترین مقالات در این حوزه را از سئو محتوا بخواهید. روکش های مات کثیفی و اثر انگشت را بسیار کمتر نشان میدهند و از این رو تمیز نگه داشتن آنها کار ساده‌تری است. اگر در آشپزخانه زیاد آشپزی می‌کنید و یا کودکی خردسال در خانه دارید، روکش مات های گلاس برای شما بهترین انتخاب ممکن است.


های گلاس با طرح چوب در شیراز | MDF رنجبر
قیمت هایگلاس در شیراز | MDF رنجبر

های گلاس با طرح چوب در شیراز

برخی ممکن است میان جنس های های گلاس و چوب برای کابینت آشپزخانه خود دچار شک و تردید شوند. جای هیچ نگرانی نیست! با یک ترفند ساده می‌توان هر دوی این متریال ها را در آشپزخانه خود استفاده کنید؛ اما ترفند آن چیست؟ استفاده از های گلاس با طرح چوب!
با استفاده از این طراحی بر روی های گلاس، شما قادرید که از متریال های گلاس بهره گیرید اما در ظاهر کابینت‌هایی چوبی داشته باشید. این ترفند بسیار مناسب و عالی برای کسانی است که شیفته جنس هایگلاس اما علاقه مند به مدل های چوبی هستند. در این صورت شما با انتخاب کابینت های گلاس طرح چوب ، دکوراسیون آشپزخانه شما علاوه بر داشتن براقیت و رفلکس نور، از طرح چوب نیز بهره می‌برد. همچنین از یک طرف گرما و انرژی چوب را می‌توانید در آشپزخانه‌تان داشته باشید و از سوی دیگر، می‌توانید شفافیت و براق بودن کابینت هایگلاس را تجربه نمایید.

با هایگلاس منعطف و زیبا دکور منحنی داشته باشید!

با استفاده از ورقه‌های منعطف های گلاس می توانید آشپزخانه مدرن و قوس داری داشته باشید.
بدین ترتیب دیگر از آشپزخانه های چهارگوش و زمخت خبری نیست.
ساخت جزیره و کانتر منحنی و یا دکور مواج باعث لطافت روح خانه و زندگی شما خواهد شد.
دکور منحنی زیبا هایگلاس منعطف
بنابراین با ورق‌های های گلاس حس خوب و انرژی مثبت را به آشپزخانه خود تزریق کنید و پویایی را برای آشپزخانه خود به ارمغان آورید.
علاوه بر این ترکیب های گلاس با شیشه نیز بسیار مناسب بوده و این دو متریال با یکدیگر می‌توانند دکوراسیون زیبایی برای آشپزخانه شما ایجاد کنند.


هایگلاس ترک یا ایرانی؟

کابینت های گلاس یک دهه است که محبوبیت خود را نزد مشتریان حفظ کرده و با وجود گذشت سالها توانسته سهم خود را از بازار بگیرد. علت این محبوبیت آن هم در این زمان طولانی قیمت هایگلاس در شیراز مناسب، ظاهری شیک و مدرن، روکش صیقلی و نظافت آسان آن است. کابینت هایگلاس عمدتا توسط چند برند ایرانی و ترک تولید می‌شود اما کدام بهتر است هایگلاس ترک یا ایرانی؟
قیمت هایگلاس ترک نسبت به نمونه ایرانی بالاتر است و از نظر کیفیت بسیار مرغوب و با دوام است. هایگلاس ترک توسط شرکت های AGT و VarioوASHIK تولید می‌شود که قیمت و کیفیت بسیار مشابه دارند. هایگلاس ایرانی نیز توسط چند برند تولید می شود اما همه آنها مرغوبیت لازم را ندارند اما از نظر قیمت مقرون به صرفه‌تر هستند. بعضی از ورق های هایگلاس ایرانی دارای موج روی ورق ها هستند که مسلماً این نقص کار محسوب می‌شود. اما هستند برند های داخلی که ورق هایگلاس را با قیمتی به صرفه تر و هم تراز شرکت های ترک تولید می‌کنند.


چرا کابینت های گلاس بخرم؟

تنها چیزی که در نگاه اول از برتری‌های های گلاس به ذهن هر کسی خطور می‌کند، درخشندگی هایگلاس است. این در حالی است که هایگلاس مزیت‌های دیگری نیز دارد. در اینجا چند مورد از مزیت‌های هایگلاس را با هم بررسی می‌کنیم.
درخشش زیاد
کابینت آشپزخانه های گلاس می‌تواند در انواع رنگ ها ساخته شده و در خانه شما بدرخشد! این درخشش باعث می‌شود که با هر رنگی کابینتهای تمیز و بهداشتی داشته باشید. خبر خوب این است که این آلودگی ها بر روی سطح، به دلیل درخشش کابینت های گلاس به راحتی پاک می‌شوند.
مقاومت بالای هایگلاس در مقابل رطوبت، نسبت به ام دی اف
با توجه به اینکه روکش ورق های هایگلاس از جنس پلاستیک است، نفوذ رطوبت به داخل آن ممکن نیست. بنابراین تا زمانی که سطح روکش دچار آسیب های ناگوار نشود، از ورود آب به داخل آن جلوگیری خواهد شد.
طرح های متنوع و زیبا
تنوع در طرح و رنگ این محصول خیلی بیشتر از ام دی اف است. بنابراین برای انتخاب طرح ها و رنگ های زیبا دست شما باز خواهد بود و می‌توانید قشنگ ترین رنگ ها و طرح ها را براساس سلیقه و دکوراسیون خود انتخاب کنید.
دوام بسیار بالا
برای کابینت های آشپزخانه هایگلاس، دوام بسیار بالای آنها بهترین مزیت است. این ویژگی باعث می‌شود که تا مدتها کابینتها و دکوراسیون خود را داشته باشید و مجبور به تعویض آن نشوید.


هایگلاس ترک در شیراز | MDF رنجبر

قابلیت تعمیر و ترمیم با همان رنگ و طرح قبلی

 وقتی کابینت هایگلاس شما آسیب می بیند، به راحتی تعمیر و ترمیم خواهد شد؛ بدون اینکه در رنگ و طرح قطعه تعویضی با بدنه اصلی کابینت اختلافی وجود داشته باشد. این یک مزیت بسیار خوب و عالی برای کابینت های شما است و شما دیگر نگران وصله ناجور در دکوراسیون آشپزخانه‌تان نخواهید بود.
نکات مهم و ضروری در کابینت های هایگلاس از کابینت ساز خود بخواهید که دور تا دور درب ها از نوار ۱ میلی‌متری استفاده کند. بدین ترتیب کابینت ها بسیار ظریف و حرفه‌ای خواهند بود.اگر دوست ندارید از درب مگنتی یا همان سیستم فشاری در درب های کابینت استفاده کنید، ما به شما حق می دهیم. چون اثر انگشت شما روی درها باقی خواهد ماند. بنابراین بهتر است از دستگیره‌های پروفیلی یا دستگیره هایی که پایه بلندتری دارند استفاده کنید.
بدین ترتیب انگشتان شما با بدنه کابینت برخورد نکرده و لک بر روی کابینت نخواهد افتاد.
به هیچ عنوان سعی نکنید صفحه روی کابینت هایتان و یا حتی جزیره آشپزخانه از جنس هایگلاس باشد. حتی اگر مجذوب زیبایی آن شده اید، هایگلاس برای صفحه روی کابینت مناسب نیست. زیرا ممکن است به هنگام آماده سازی وسایل آشپزی و یا هر اقدام دیگری، رویه کابینت با آسیب یا خراشیدگی مواجه شود.


سخن پایانی

همانطور که گفته شد، باید بسته به شرایط خود و سبک منزلتان و با توجه به بهترین رنگ بندی کابینت های گلاس و ایده گرفتن از طرح ها و مدل های جدید این سبک کابینت در سال ۲۰۲۰ ، انتخاب خود را هوشمندانه تر کنید. اگر فضای آشپزخانه کوچکی دارید، کابینت براق های گلاس را به شما توصیه می‌کنیم. ولی اگر کودک خردسال دارید، باید همیشه دستمال دستتان باشد و روی کابینت ها را تمیز کنید، چون واقعا سریع کثیفی را نشان می‌دهند.
اگر جذب زیبایی کابینت های براق شده‌اید ولی کمی از کثیفی آن می‌ترسید، بهتر است رنگ روشن آن را انتخاب کنید که هم انعکاس نور بیشتری داشته باشد و هم کثیفی را کمتر نشان دهد، البته باید به رنگ بندی کلی منزلتان نیز توجه نمایید. در مقابل کابینت های مات در مقابل خط افتادن و خراشیدگی مقاومت بیشتری دارند.
حال با توجه به مطالبی که ارائه شد به موضوع رنگ بندی کابینت های گلاس و طرح ها و مدلهای جدید ۲۰۲۰ پی بردیم. لازم به ذکر است که؛ شما همراهان همیشگی تیم نوین کابین می‌توانید به پشتوانه‌ی تلاش‌های دو دهه اخیر؛ دیزاین و طراحی منازل و کسب و کار خود را به ما بسپارید.
ما در نظر داریم برای انتخاب راحت‌تر شما فضای منزل و کسب و کارتان را با طراحی رایگان؛ به شما ارائه دهیم. که می توانید به وسیله‌ی مشاوره‌ی رایگان با تیم حرفه ای و تولید کابینت آشپزخانه mdfranjbar همراه باشید.
هدف ما ایجاد یک رابطه ی بلند مدت با شما مشتریان عزیز است. و به دلیل ارائه ی متریال با کیفیت عالی؛ همان طور که گفته شد ضمانت دوازده ماهه را برای تمام خدماتی که ارائه می دهیم در نظر داریم. پس می توانید با خیال آسوده همین الآن طرح پیشنهادی محل مورد نظرتان را با گرفتن شماره ۰۹۱۵۰۰۵۵۱۲۴-۰۹۱۵۰۰۵۶۳۰۲ ببینید. و برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و همینطور مطالب عنوان شده؛ به وبسایت رسمی MDF رنجبر و تنها پیج رسمی mdf برادران رنجبر در اینستاگرام MDF رنجبر مراجعه نمایید.

ژ 1-191

آشپزخانه قلب خانه شماست. به همین دلیل دکوراسیون آن بسیار مهم است. اولین مرحله برای چیدن دکوراسیون آشپزخانه و کابینت آشپزخانه دانستن جزئیات و شناخت انواع سبک کابینت آشپزخانه می باشد.

ژ 1-190

سبک دکوراسیون داخلی مدیترانه ای با رنگ و بافت هیجان انگیز شادترین و جسورانه ترین سبک برای دکوراسیون منزل است. در این سبک تلفیق رنگ ها و بافت ها حرف اول را می زند.

ژ 1-189

خاص ترین خدمات طراحی آشپزخانه مدرن در شیراز در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت به شما عزیزان شیرازی تقدیم می گردد تا از هر نظر اطمینان داشته باشید هیچ مشکلی را پیش رو نخواهید داشت.

ژ 1-188

حتما نام سبک‌های مختلف از یک آشپزخانه کلاسیک را شنیده‌اید از قبیل رستیک، فرانسه و غیره. آشپزخانه‌ی کلاسیک شامل شکل‌های دکوری بیشتر، مانند تاج‌ها، شیشه‌ها و درب‌های کار شده است.

ژ 1-186

آشپزخانه یکی از مهم ‌ترین و کاربردی ‌ترین قسمت ها در هر خانه‌ ای محسوب می شود. امروزه آشپزخانه‌‌ ها، جزو یکی از اصلی‌ ترین فضاها هستند که از نظر دکوراسیون و چیدمان، بسیار مورد توجه قرار دارند.

ژ 1-185

از بهترین جنبه های طراحی دکوراسیون داخلی و کابین آشپزخانه به سبک ساحلی ایجاد احساس آرامش می باشد که بایستی سبب شود تا سختی ها و مشغله های کاربران را برای گذران تعطیلات با القای آرامش از ذهن خارج کند.

ژ 1-184

یکی از المان های مهم آشپزخانه کابینت ها می باشند. کابینت کلاسیک یکی از کابینت های چوبی می باشد که ظاهر لوکس و جذابی دارند و روی چوب آنها حکاکی ای تزئینی و زیبایی دیده می شود.

ژ 1-183

امروزه اکثر بخش های دکوراسیون داخلی منزل از ورق های MDF ساخته می شوند استفاده از این ورق ها به دلیل قیمت مناسب و تنوع بالا بسیار پر طرفدار هسنتد و ظاهر چشم نوازی دارند.

ژ 1-182

استفاده ورق های MDF هایگلاس امروزه به یکی از پرطرفدار ترین متریال های دکوراسیون داخلی ساختمان تبدیل شده است. ورق های هایگلاس به دلیل ظاهر زیبایی که دارند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل می بخشند.

ژ 1-181

فچوب یکی از متریال های اصلی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل می باشد، استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی از قدیم رایج بوده است و در قسمت های مختلف خانه مورد استفاده قرار می گرفته است.

ژ 1-180

چوب مصنوعی امروزه یکی از متریال های رایج مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. چوب مصنوعی می تواند ظاهر چوبی و کلاسیک را با قیمتی مناسب تر از متریال چوب طبیعی برای شما فراهم کند.

ژ 1-178

طراحی و ساخت انواع کمد دیواری در شیراز با توجه به دکوراسیون منزل شما و بودجه شما برای کمد دیواری منزل با بهترین کیفیت ساخت و بهترین متریال توسط تیم دکوراسیون MDF رنجبر

ژ 1-177

میز تلوزیون یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون داخلی خانه به حساب می آید. در انتخاب رنگ میز تلوزیون بایستی رنگ کلی دکوراسیون و هماهنگی با مبلمان منزل را مد نظر قرار دهید.

ژ 1-8

طراحی، اجرا و نصب کابینت هایگلاس در شیراز با طرح ها رنگ های متنوع توسط تیم MDF با بهترین ورق های گلاس در شیراز و با استفاده از بهترین دستگاه ها و افراد متخصص در این زمینه انجام می گردد.

ژ 1-7

نصب کابینت ام دی اف آشپزخانه امری ساده در عین حال نیازمند دقت و تجربه است. توجه به محل نصب، نوع ورق استفاده شده در ساخت کابینت MDF از مواردی است که برای نصب کابینت باید به آن توجه نمود.