طراحی دکوراسیون آشپزخانه در شیراز

طراحی دکوراسیون آشپزخانه در شیراز  | MDF رنجبر

چگونه ایده خوبی برای دکوراسیون اشپزخانه خود اختیار کنیم؟ چطور دکوراسیونی زیبا برای اشپزخانه خود تدراک ببینیم؟
قبل از هرچیز باید یه نکته ای در خصوص مثلث کار باید برای شما عرض کنم شاید تا به حال نام مثلث کار را به دفعات شنیده باشید و در موردش بدانید مثلث کار به مثلث فرضی اطلاق می شود که سه رکن مهم در هر اشپزخانه یعنی اجاق گاز,یخچال,سینک ظرفشویی در سه راس آن قرار می گیرد.در هر آشپزخانه اصولی و کاربردی باید مثلث کار وجود داشته باشد.


طراحی آشپزخانه در شیراز| MDF رنجبر
دیزاین آشپزخانه در شیراز | MDF رنجبر

قدم اول یادداشت طراحی

بسیار مهم است که ایده ای خودرا از گوشه کنار ذهن تان جمع اوری و به همراه موارد مورد علاقه خود به صورت منسجم و مکتوب داشته باشید.
دفترچه ای تهیه کنید و ایده هایی که در ذهن دارید و هر لحظه ممکن است به ذهن تان برسد که در حین مصاحبه با اعضای خانواده مطرح میشود.
سبک و رنگ هایی که می خواهید و نمی خواهید استفاده شود.
مواردی که اجرای شان در دکوراسیون اشپزخانه شما باید و نباید محسوب می شود,حتی عکس ها ونمونه هایی که به شما ایده می دهد و به انچه می خواهید نزدیکند و صدها نکته دیگر لازم است پیش رویتان باشدو فراموش نشود را درآن بنویسید و از آن به عنوان یک مرجع برای تصمیم گیری استفاده کنید.

قدم دوم آنالیز وبررسی اشپزخانه فعلی

با نگاهی منقد و ریز بین اشپزخانه خانه را نگاه کنید و به بررسی ان بپردازید.ببینید چه تغییراتی نیاز است در اشپزخانه انجام شود تا راحتی و کاربردی بودن فضا افزایش ایا فضای ذخیره سازی به انداره کافی وجود دارد یا از کمبود ان رنج می برید ؟ اندازه یخچال به نسبت نیاز و سبک زندگی شما مناسب است ؟ میزان پیشخوان موجود در اشپزخانه برای تان کفایت میکند ؟
این موردبررسی قرار می گیرد وانچه نیاز است تغییر کند وانچه نیازی به تغییر ندارد را یادداشت کنید درارزیابی فضا و نیازها موارد متعددی تاثیر گذار است و بایدمد نظر قرار گیرد.تعداد اعضای خانواده,سبک زندگی واشپزی, میزان رفت وامد مهمان به خانه,روش وسبک شما در میزبانی از جمله مهم ترین این موراد هستند.


قدم سوم تهیه فهرست خواسته ها

علاوه بر موراد ضروری ومورد نیاز مورادی که قلبا دوست دارید به فهرست خود اضافه کنید. برای مثال دلتان میخواهد اجاق گازی خاص داشته باشیدیا از کاشی های مورد علاقه خود برای پوشش دیوار استفاده کنید.پس از تهیه فهرست مورد نظر براساس وسع مالی و بودجه انها را اولویت بندی کنید.


مراحل طراحی دکوراسیون آشپزخانه در شیراز

قدم چهارم ترسیم پلان فعلی اشپزخانه قبل از تغییر

ایتدا پلان خام را با خطوطی ساده ترسیم کنیدو سپس ان راه به کاغذ طراحی منتقل کنید.اول از اندازه گیری طول وعرض فضا فضا شروع کنید. سپس به اندازه گیری در و پنجره ها,سینک وجای قرار گیری تجهیزات بپردازید.
کافیست این اندازه ها را به یک نسبت کوچک کرده و برحسب مقادیدر بدست امده پلان را بکشید.
جای قرار گیری کلید وپریزها,در وپنجره,یخچال,اجاق گاز,سینک را با استفاده از نمادهای خاص ان مشخص کنید.دیوارحامل یعنی دیواری که به هیچ عنوان امکان حذف ان وجود ندارد نیز باید تعیین شود.
حال از روی پلان به تصمیم گیری و کشف نواقص و نیازهای فضا بپردازید.

ژ 1-191

آشپزخانه قلب خانه شماست. به همین دلیل دکوراسیون آن بسیار مهم است. اولین مرحله برای چیدن دکوراسیون آشپزخانه و کابینت آشپزخانه دانستن جزئیات و شناخت انواع سبک کابینت آشپزخانه می باشد.

ژ 1-190

سبک دکوراسیون داخلی مدیترانه ای با رنگ و بافت هیجان انگیز شادترین و جسورانه ترین سبک برای دکوراسیون منزل است. در این سبک تلفیق رنگ ها و بافت ها حرف اول را می زند.

ژ 1-189

خاص ترین خدمات طراحی آشپزخانه مدرن در شیراز در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت به شما عزیزان شیرازی تقدیم می گردد تا از هر نظر اطمینان داشته باشید هیچ مشکلی را پیش رو نخواهید داشت.

ژ 1-188

حتما نام سبک‌های مختلف از یک آشپزخانه کلاسیک را شنیده‌اید از قبیل رستیک، فرانسه و غیره. آشپزخانه‌ی کلاسیک شامل شکل‌های دکوری بیشتر، مانند تاج‌ها، شیشه‌ها و درب‌های کار شده است.

ژ 1-186

آشپزخانه یکی از مهم ‌ترین و کاربردی ‌ترین قسمت ها در هر خانه‌ ای محسوب می شود. امروزه آشپزخانه‌‌ ها، جزو یکی از اصلی‌ ترین فضاها هستند که از نظر دکوراسیون و چیدمان، بسیار مورد توجه قرار دارند.

ژ 1-185

از بهترین جنبه های طراحی دکوراسیون داخلی و کابین آشپزخانه به سبک ساحلی ایجاد احساس آرامش می باشد که بایستی سبب شود تا سختی ها و مشغله های کاربران را برای گذران تعطیلات با القای آرامش از ذهن خارج کند.

ژ 1-184

یکی از المان های مهم آشپزخانه کابینت ها می باشند. کابینت کلاسیک یکی از کابینت های چوبی می باشد که ظاهر لوکس و جذابی دارند و روی چوب آنها حکاکی ای تزئینی و زیبایی دیده می شود.

ژ 1-183

امروزه اکثر بخش های دکوراسیون داخلی منزل از ورق های MDF ساخته می شوند استفاده از این ورق ها به دلیل قیمت مناسب و تنوع بالا بسیار پر طرفدار هسنتد و ظاهر چشم نوازی دارند.

ژ 1-182

استفاده ورق های MDF هایگلاس امروزه به یکی از پرطرفدار ترین متریال های دکوراسیون داخلی ساختمان تبدیل شده است. ورق های هایگلاس به دلیل ظاهر زیبایی که دارند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل می بخشند.

ژ 1-181

فچوب یکی از متریال های اصلی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل می باشد، استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی از قدیم رایج بوده است و در قسمت های مختلف خانه مورد استفاده قرار می گرفته است.

ژ 1-180

چوب مصنوعی امروزه یکی از متریال های رایج مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. چوب مصنوعی می تواند ظاهر چوبی و کلاسیک را با قیمتی مناسب تر از متریال چوب طبیعی برای شما فراهم کند.

ژ 1-178

طراحی و ساخت انواع کمد دیواری در شیراز با توجه به دکوراسیون منزل شما و بودجه شما برای کمد دیواری منزل با بهترین کیفیت ساخت و بهترین متریال توسط تیم دکوراسیون MDF رنجبر

ژ 1-177

میز تلوزیون یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون داخلی خانه به حساب می آید. در انتخاب رنگ میز تلوزیون بایستی رنگ کلی دکوراسیون و هماهنگی با مبلمان منزل را مد نظر قرار دهید.

ژ 1-8

طراحی، اجرا و نصب کابینت هایگلاس در شیراز با طرح ها رنگ های متنوع توسط تیم MDF با بهترین ورق های گلاس در شیراز و با استفاده از بهترین دستگاه ها و افراد متخصص در این زمینه انجام می گردد.

ژ 1-7

نصب کابینت ام دی اف آشپزخانه امری ساده در عین حال نیازمند دقت و تجربه است. توجه به محل نصب، نوع ورق استفاده شده در ساخت کابینت MDF از مواردی است که برای نصب کابینت باید به آن توجه نمود.