درباره ما

بهترین کارگاه ام دی اف در شیراز

ام دی اف رنجبر در شیراز با چندین سال سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون MDF در شیراز هم اکنون در زمینه ارائه انواع خدمات طراحی و نصب کمد دیواری، انواع کابینت، تخت خواب MDF در شیراز فعالیت دارد. در پروژه های تیم MDF رنجبر همواره رضایت مشتری و کیفیت کار را اولویت خود قرار داده ایم.
شرکت MDF رنجبر انجام کلیه خدمات دکوراسیون داخلی بخش های مختلف منزل از جمله اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز، اجرای کمد دیواری با طرح دلخواه مشتری در شیراز را به دلیل بهره بردن از کادر مجرب و متخصص و استفاده از ابزار و مواد اولیه با کیفیت پروژه ها را با بالاترین کیفیت ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز آماده می نماید.
ما در ساخت و اجرای اجزای مختلف دکوراسیون داخلی منزل از بهترین انواع ورق های MDF مانند ورق MDF خارجی، ام دی اف ایرانی، ام دی اف براق، ورق MDF با روکش مات و ... متناسب با نیاز مشتری استفاده می کنیم.
شرکت دکوراسیون رنجبر در سال ۱۳۸۰ در شیراز تاسیس شد و تا به امروز همواره رضایت مشتریان را در اولویت کار خود قرار داده است. تخصصی ترین کار شرکت MDF رنجبر اجرای انواع کابینت های گلاس، کابینت MDF و انواع طرح های دیگر ام دی اف در شیراز است. اجرای دکوراسیون آشپز خانه به این دلیل که یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین بخش های خانه در طراحی دکوراسیون داخلی است بسیار حساس است.
تیم MDF رنجبر با بهره بردن از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل می تواند بهترین طرح و رنگ را برای آشپزخانه منزل شما ارائه دهد.

۱۳۸۰

شروع فعالیت
مشتریان

۵۰۰

مشتریان

۹۲%

عملکرد به موقع ، بودجه

فروشگاه اینترنتی MDF رنجبر

بهترین کابینت ها را از تمام شهرهای ایران از ما بخواهید.